DIVO pumptrack

Odkedy DIVO divom je, tak má sen jazdiť neďaleko od Trenčína na pumptracku. Akosi nám tu v dosahu našich bicyklov žiaden nevyrástol, tak sme sa rozhodli, že si ho postavíme sami. Kedy sa nám to podarí, je však stále tá správna otázka, na ktorú nemáme správnu odpoveď. Robíme pre to všetko, čo je v našich silách. Môžeš nám veriť.

Momentálne máme kompletne spracovanú projektovú dokumentáciu od firmy BikeIng, vydané územné rozhodnutie od Obce Zamarovce a čakáme na podpis zmluvy so Slovenským vodohospodárskym podnikom, ktorý vlastní pozemky v priestore plánovaného pumptracku.

Keď sa nám toto podarí budeme vybavovať ďalšie potrebné súhlasy a povolenia a samozrejme finančné prostriedky na výstavbu. A že toho nie je málo….

Výstavba pumptrackovej dráhy v Zamarovciach vedľa Vážskej cyklomagistrály teda zostáva pre nás aj v roku 2022 naďalej asi tou najväčšou výzvou, našim najväčším snom.

Písali o tom aj tu:

https://mytrencin.sme.sk/c/22652146/foto-v-zamarovciach-vznikne-pumptrack.html

 

Pokiaľ sa ti myšlienka DIVO pumptracku páči a máš nápad, ako by si ju vedel podporiť, tak nás môžeš kontaktovať na divo@divozdruzenie.sk Ak nemáš nápady, tak nám daruj aspoň 2%!

 

Pre viac info sleduj:

https://m.facebook.com/divotraily/

https://www.instagram.com/divotrailytrencin/